Prodajna mjesta

Pronađite najbližu poslovnicu Merkur osiguranja

DIREKCIJA MERKUR OSIGURANJA

Ulica kneza Ljudevita Posavskog 31 
10000 Zagreb
tel. 0800 360 360 (besplatna linija za pozive iz Hrvatske)
mob. 091 764 4760 (za pozive iz inozemstva)
fax. 01/ 615 71 30
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h

Kontakt centar: pon-čet: 8-19 h, pet: 8-18 h
e-mail: info@merkur.hr, marketing@merkur.hr 

 

ČAKOVEC

Katarine Zrinski 2
40000 Čakovec
tel. 040/ 63 30 43
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: cakovec@merkur.hr

Prodajno mjesto Čakovec tijekom dana 15.9.2022. bit će zatvoreno. Ostale dane radi prema uobičajenom radnom vremenu. 
 

DUBROVNIK

Nikole Tesle 4
20000 Dubrovnik
tel. 020/ 356 902
fax. 020/ 356 903
radno vrijeme: pon-pet: 8-12 h
e-mail: dubrovnik@merkur.hr

 

KARLOVAC

Prodajno mjesto Karlovac je zatvoreno.
Za sve informacije, osiguranici nas mogu kontaktirati pozivom na besplatni info telefon 0800 360 360 te slanjem upita na info@merkur.hr

 

KRAPINA

Trg Ljudevita Gaja 13
49000 Krapina
tel. 049/ 658-715
fax. 049/ 658-717
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: krapina@merkur.hr

 

OSIJEK

Stjepana Radića 14
31000 Osijek
tel. 031/ 21 54 44
fax. 031/ 21 54 45
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: osijek@merkur.hr
 

PULA

Riva 2
52100 Pula
tel. 052/ 38 44 34
fax. 052/ 38 44 35
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h (blagajna: 8-12 h)
e-mail: pula@merkur.hr
U razdoblju od 1.8. do 5.9.2022. zbog korištenja godišnjeg odmora prodajno mjesto radi skraćeno: pon-pet: 8-13h

 

PAZIN

Dinka Trinajstića 2
52000 Pazin
tel.: 052/ 55 07 69
Radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: pazin@merkur.hr

 

 

 

 

RIJEKA

Koblerov trg 2
51000 Rijeka
tel. 051/ 32 28 25
fax. 051/ 21 18 25
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: rijeka@merkur.hr
 

SISAK

Rimska 5
44000 Sisak
tel. 044/ 540 106
fax. 044/ 523 053
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: sisak@merkur.hr

 

SLAVONSKI BROD

Ljudevita Gaja 2
35000 Slavonski Brod
tel. 035/ 415 069
fax. 035/ 415 008
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: slavonskibrod@merkur.hr
 

SPLIT

Trg hrvatske bratske zajednice 3 A
21000 Split
tel. 021/ 32 27 97
fax. 021/ 32 27 98
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h 
e-mail: split@merkur.hr

 

ŠIBENIK

Bana Josipa Jelačića 13 F
22000 Šibenik
tel. 022/ 337 914
fax. 022/ 332 250
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: sibenik@merkur.hr

 

VARAŽDIN

Ulica Krešimira Filića 33
42000 Varaždin
tel. 042/ 202 194
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
 

ZADAR

Ulica Nikole Tesle 12b (4.kat)
23000 Zadar 
tel. 023/ 250 212 
fax. 023/ 250 571 
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: zadar@merkur.hr
U razdoblju od 15.7. do 31.8.2022. zbog korištenja godišnjeg odmora prodajno mjesto radi skraćeno: pon-pet: 9-13h

 

ZAGREB

Ulica grada Vukovara 237
10000 Zagreb
tel. 01/ 644 77 13
fax. 01/ 644 77 15
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: zagreb@merkur.hr

 

Horvaćanska cesta 156
10000 Zagreb
tel. 01/ 6447-707
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: zagreb@merkur.hr