MZB_mjesecni izvjestaji

Merkur Zelena budućnost

Mjesečni izvještaji o stanju fondova

2024.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.1.2024.

 

2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.12.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.11.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.10.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.9.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.8.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.7.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.6.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.5.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.4.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.3.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 28.2.2023.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.1.2023.

 

2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.12.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.11.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.10.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.9.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.8.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.7.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.6.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.5.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.4.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.3.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 28.2.2022.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.1.2022.

2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.12.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.11.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.10.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.9.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.8.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.7.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.6.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.5.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.4.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.3.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 28.2.2021.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.1.2021.

2020.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.12.2020.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.11.2020.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.10.2020.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 30.9.2020.

Mjesečni izvještaj o stanju fondova 31.8.2020.