Početna stranica
Nalazite se: 
 

Merkur uredi

DIREKCIJA:

Zagreb
Ulica kneza Ljudevita Posavskog 31
10000 Zagreb
tel. 0800 360 360
fax. 01/615 71 30
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h; Kontakt centar: pon-čet: 8-19h, pet: 8-18h                                 e-mail: info@merkur.hr, marketing@merkur.hr


UREDI:

Čakovec
Matice hrvatske 6
40000 Čakovec
tel. 040/ 31 48 50
fax. 040/ 31 48 51
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: cakovec@merkur.hr


Osijek

Ivana Gundulića 5
31000 Osijek
tel. 031 21 54 44
fax. 031/ 21 54 45
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: osijek@merkur.hr


Pula

Vrtlarska 7         
52100 Pula
tel. 052/ 38 44 34
fax. 052/ 38 44 35
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h (blagajna: 8-12 h)
e-mail: pula@merkur.hr


Rijeka

Mljekarski trg 2
51000 Rijeka
tel. 051/ 32 28 25
fax. 051/ 21 18 25
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: rijeka@merkur.hr


Split
Trg hrvatske bratske zajednice 3 A
21000 Split
tel. 021/ 32 27 97
fax. 021/ 32 27 98
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: split@merkur.hr


Varaždin

Braće Radić 1
42000 Varaždin
tel. 042/ 30 32 50
fax. 042/ 30 32 51
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: varazdin@merkur.hr


PRODAJNA MJESTA:

Bjelovar
Šetalište dr. Ivše Lebovića 6
43000 Bjelovar
tel. 043/ 241 129
fax. 043/ 241 133
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: bjelovar@merkur.hr


Dubrovnik

Marka Marulića 15
20000 Dubrovnik
tel. 020/ 356 902
fax. 020/ 356 903
radno vrijeme: pon-pet: 8-13 h
e-mail: dubrovnik@merkur.hr


Karlovac

Ulica Petra Preradovića 4
47000 Karlovac
tel. 047/ 423 344
fax. 047/ 423 343
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: karlovac@merkur.hr

 

Krapina
Trg Ljudevita Gaja 13
49000 Krapina
tel. 049/658-715
fax. 049/658-717
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: krapina@merkur.hr

 

Makarska
Ante Starčevića 32
21300 Makarska
tel. 021/ 678 374
fax. 021/ 678 386
radno vrijeme: pon- pet: 8-12 h
e-mail: makarska@merkur.hr


Poreč

Partizanska 5 a
52440 Poreč
tel. 052/ 434 380
fax. 052/ 434 381
radno vrijeme: pon-pet: 8-12 h
e-mail: porec@merkur.hr


Sisak

Rimska 5                                                                                                                               
44000 Sisak
tel. 044/ 540 106
fax. 044/ 523 053
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: sisak@merkur.hr


Slavonski Brod

Ljudevita Gaja 2
35000 Slavonski Brod
tel. 035/ 415 069
fax. 035/ 415 008
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: slavonskibrod@merkur.hr


Šibenik

Bana Josipa Jelačića 13 F
22000 Šibenik
tel. 022/ 337 914
fax. 022/ 332 250
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: sibenik@merkur.hr


Umag

Trgovačka 5
52470 Umag
tel. 052/ 721 030
fax. 052/ 721 031
radno vrijeme: pon-pet: 8-12 h
e-mail: umag@merkur.hr


Vinkovci

Glagoljaška 42
32100 Vinkovci
tel. 032/ 338 796
fax. 032/ 338 805
radno vrijeme: pon-pet: 9-13 h
e-mail: vinkovci@merkur.hr

 

Zadar
Branimirova obala 12 (ulaz za klijente);
Rikarda Katalinića Jeretova 1 (za pošiljke)
23000 Zadar
tel. 023/ 250 212
fax. 023/ 250 571
radno vrijeme: pon-pet: 8-16 h
e-mail: zadar@merkur.hr


Zagreb
Ulica grada Vukovara 237
10000 Zagreb
tel. 01/ 644 77 13
fax. 01/ 644 77 15
radno vrijeme: pon-pet: 8-18 h
e-mail: zagreb@merkur.hr